Kdo jsem?

Naslouchám svému tělu a využívám znalosti celostního přístupu ke zdraví, výživy, bylinek a osobnostního rozvoje, abych se ve svém těle cítila skvěle. Mou vášní je psát o těchto tématech a tím inspirovat ostatním hledajícím najít v sobě harmonii všedních dnů.

Jsem máma dvou holčiček a manželka skvělého muže, který je mi vždy oporou.

Miluji celostní přístup ke zdraví a vše co s ním souvisí a obdivuji přírodní zákonitosti, které nás vedou zpět ke kořenům, zpět k nám samým, zpět k přírodě.

TĚŠÍM SE S VDĚČNOSTÍ Z KAŽDÉHO NOVÉHO DNE.

Každý den je totiž jedinečný, neopakovatelný. Miluju přítomné okamžiky jen sama se sebou, ale i s rodinou a přáteli, které si vychutnávám a žiji život bez výčitek a zbytečných strachů. Jsem si vědoma svých hodnot a jdu si za svými sny.

A co je víc?  VE SVÉM TĚLE SE CÍTÍM SKVĚLE!

Nebýt sama sebou...

Od dětství jsem se trápila vnitřními prožitky emocí. Strach a nízká sebe hodnota mne provázeli po dlouhou dobu. Byla jsem dítě z rozvrácené rodiny, které si s sebou neslo do života šrámy na duši a nevědělo, jak si s nimi poradit. Proto jsem si nechala utéct mezi prsty spousty příležitostí, kterými mne život obdaroval, ale já je v uzavřenosti do sebe neviděla. Ani jsem nenašla odvahu tyto výzvy přijmout.

Neposlouchala jsem svůj vnitřní hlas a volání po změně. BUĎ SAMA SEBOU…! I když mne  mé tělo upozorňovalo na vnitřní nerovnováhu aknózní plětí a po narození mé první holčičky dávalo najevo velkou nepolevující vyčerpanost… já neposlouchala a NEVIDĚLA  jsem to, čeho jsem si všimnout měla…

Tak se moje tělo připomnělo

A po mnoha letech řeklo: „DOST!“.

Jak se to pozná? Třeba tím, že po porodu druhého dítěte to vaše malé nemluvně i vše ostatní prostě vidíte za mlhou. Ale oční doktoři Vám tvrdí, že zrak máte v nejlepším pořádku. Nebo tak, že se prostě dostanete náhodou k neurologovi a ten Vám díky magnetické rezonanci a dalším vyšetření prozradí, že zas tak zdraví nejste…

ROZTROUŠENÁ SKLERÓZA … Ano, byla jsem tou dobou roztroušená v myšlenkách, činech i nejistá v sama sebou. Byť vystudovaná doktorka chemie, s fungujícím manželstvím a dvěma krásnýma dětma…

S vděčností jdu dál ...

Velmi brzo jsem cítila, že potřebuji najít v sobě mír a klid a nesmím už couvnout…  A s vědomím, že TEĎ A NEBO NIKDY, jsem se vydala za toužebně vysněným : „VE SVÉM TĚLE SE CÍTÍM SKVĚLE“. 

A TAK S POKOROU A LÁSKOU SAMA K SOBĚ KRÁČÍM SVÝM TEMPEM KE ZDRAVÍ…

Když se otevřeš novým možnostem...

Do cesty mi přišli úžasní lidé, kteří mi pomohli pochopit a uchopit vše s nadhledem. Začala jsem se zajímat o celostní přístup ke zdraví a najednou vše také začalo do sebe zapadat…

Vystudovaná výživa a analýza potravin na VŠCHT, doktorát zaměřený na bylinky a následné nadchnutí pro celostní přístup ke zdraví zahrnující také osobnostní rozvoj. To vše jsou obory, které mne baví a zajímají a díky lásce k nim je mohu s radostí předávat dál a tak inspirovat i Vás na vaší cestě k vytouženému.

Kde se můžeme potkat?

Věř, že cítit se skvěle ve svém těle můžeš i Ty.

Kromě online i osobních konzultací se můžeme potkat na webinářích zaměřených na prevenci a na témata, která Tě zajímají.  Ale nejdříve bych Tě chtěla pozvat na nakouknutí do zákulisí NE MOCI. V e-booku „Touha žít“ pronikneš více do mého příběhu a dotkneme se mnoha témat. Proč je důležitá prevence, proč být ke svému tělu a sobě všímavý a proč i zdánlivě banální zdravotní problém může být stěžejním. 

Co vše je mou vášní?

Absolvované kurzy

Kontakt

Vložením zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Formulář

Přihlaste se k odběru novinek

Zde může být formulář pro sběr kontaktů. Jednoduše si ho můžete vytvořit s aplikací SmartEmailing.